Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Dlaczego warto używać filtrów EMI?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-755-27147101
Skontaktuj się teraz

Dlaczego warto używać filtrów EMI?

2023-03-09

Najświeższe informacje o firmie Dlaczego warto używać filtrów EMI?

Tło rynku filtrów EMI

    

       Wszystkie dzisiejsze produkty elektroniczne mają na celu miniaturyzację, wysoką wydajność, wysoką dokładność, wysoką niezawodność i wysoką szybkość reakcji, co skutkuje dużą gęstością elementów obwodów i znaczną redukcją rozmiaru obwodów.Jednak im lżejszy obwód, tym więcej komponentów upycha się na małej przestrzeni, co zwiększa ryzyko zakłóceń, przy czym najbardziej problematyczne są zakłócenia elektromagnetyczne i szumy.

 

Uwzględnienie zakłóceń elektromagnetycznych od dawna było martwym punktem w projektowaniu sprzętu i systemów elektronicznych.Systemy od dawna były głównym martwym punktem w projektowaniu sprzętu i systemów elektronicznych ze względu na szeroki zakres czynników i wiedzę wymaganą do radzenia sobie z nimi.Wynika to z szerokiego wachlarza czynników wchodzących w grę i rozległej wiedzy wymaganej do radzenia sobie z nimi.

 

Jednak ze względu na wysoce konkurencyjny charakter branży technologicznej, cykle życia nowych produktów stają się coraz krótsze, co prowadzi nas do szukania problemów EMI, które można szybko rozwiązać, aby skrócić czas opracowywania produktów w celu wykorzystania możliwości rynkowych.

 

Częstotliwość przewodzenia:

 

1KHz--------------150kHz--------------30MHz--------------200MHz (1G)
 Niska częstotliwość        Filtr Przewodnictwo o wysokiej częstotliwości

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto używać filtrów EMI?  0

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Filtr mocy EMI Dostawca. Prawa autorskie © 2019-2023 emipowerfilter.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.